Tylko najkorzystniejsze kredyty!

Firma Annderson zatrudnia wysokiej klasy specjalistów do spraw kredytów hipotecznych, którzy przeprowadzą Ciebie przez wszystkie etapy procesowania kredytu.

Współpracujemy z 26 bankami, dlatego na spotkaniu możemy porównać praktycznie każdą ofertę dostępną na rynku. Za nasze usługi nie pobieramy prowizji od klienta, ponieważ jesteśmy wynagradzani przez ten bank na który się finalnie zdecydujesz. Annderson jest firmą niezależną, nie powiązaną kapitałowo z żadną instytucją finansową. Zajmujemy się kredytami, a nie ubezpieczeniami do kredytów.

Każde spotkanie rozpoczyna się od sprawdzenia maksymalnej zdolności kredytowej w kilku bankach, następnie określamy: ratę kredytu, oprocentowanie, warunki wcześniejszej spłaty. Pod koniec spotkania otrzymujesz pełną listę dokumentów jakie należy skompletować do kredytu. Zajmujemy się wszystkim od A do Z a Twój pierwszy kontakt z bankiem jest w momencie podpisywania umowy kredytowej.

Podpisanie umowy kredytowej poprzedzone jest szczegółową analizą wszystkich paragrafów i zapisów, w szczególności: dodatkowych produktów bankowych wymaganych przez bank oraz warunków ewentualnej zmiany oprocentowania w trakcie trwania umowy.